Правила поведінки в ДП

                              

Правила для батьків вихованців дошкільного підрозділу ЗГ №65 








Правила для батьків вихованців дошкільного підрозділу ЗГ №65 на період адаптивного карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На період адаптивного карантину в дошкільному підрозділу діють посилені заходи профілактики.

Ми всі розуміємо, що вірус Covid-19 потенційно небезпечний для усіх! 

Рекомендуємо уважно ознайомитися з офіційними рекомендаціями МОЗ   https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-protiepidemichnih-zahodiv-u-zakladah-doshkilnoyi-osviti-na-period-karantinu-u-zvyazku-poshirennyam-koronavirusnoyi-hvorob-covid-19, щоб у разі чого не панікувати, а діяти чітко та згідно з правилами.  Доводимо до вашого відома наступний алгоритм дій у разі  виявлення хворої дитини у закладі:

Крок 1.

  • Вихователь телефоном інформує ЗД з НВР, медпрацівника та батьків.
  • Медпрацівник забирає дитину до ізолятора та повідомляє ЗД з НВР про приміщення, яке необхідно дезінфікувати.
  • У разі потреби медпрацівник викликає швидку медичну допомогу.
  • Батьки зобов’язані у найкоротший термін забрати дитину з ознаками хвороби з ізолятора дошкільного підрозділу додому.
  • Дітей групи ізолюють (припиняється рух дітей по садку).

Крок 2.

  • Помічник вихователя дезінфікує приміщення групи, проводиться дезіфекція всіх інших приміщень закладу (харчоблоку, ізолятору, музичної та спортивної зали, службових приміщень).
  • ЗД з НВР інформує територріальний відділ освіти про виявлення дитини з ознаками хвороби, обмежується вхід до приміщення, де перебуває дитина із симптомами хвороби.

Крок 3.

  • Вихователь проводить інструктаж з дітьми, які контактували з дитиною з ознаками хвороби.
  • Діти з групи, де виявили дитину із симптомами, переходять на самоізоляцію до отримання результатів лабораторних досліджень.

Крок 4.

  • Якщо тест не підтверджує COVID-19, діти повертаються до дитячого садка.
  • Якщо тест підтверджує COVID-19, діти даної групи не відвідують заклад протягом двох тижнів.

Нагадуємо, що основними симптомами COVID-19 є підвищена температура, лихоманка, сухий подразнюючий кашель, утруднене дихання, задуха, стискання в грудях, біль у горлі.

Вірус може приховувати себе якийсь час. Перевіряйте стан дитини до виходу з дому! Якщо на Covid–19 хворіє хтось, хто мешкає з дитиною разом, не ведіть дитину до дошкільного закладу. Якщо Ваша дитина захворіла на Covid–19 (або є підозра на те, що вона хвора) повідомте негайно про це вихователя для подальшого спостереження за іншими дітьми у групі.

Бережіть себе та своїх близьких! Бажаємо всім міцного здоров’я!

Пам’ятайте, що соціальна відповідальність – НАЙГОЛОВНІШЕ!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

діти яких відвідують заклад у період адаптивного карантину

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1.    Перш ніж привести дитину в заклад дошкільної освіти, зверніть увагу на стан її здоров`я. За найменших підозр у дитини та членів усієї родини захворювань  (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно залишити дитину вдома, звернутися до сімейного лікаря, прийняти міри самоізоляції та обов’язково попередити вихователя групи.

2.    Завжди надавайте вихователеві правдиву інформацію стосовно стану здоров’я дитини та членів родини.

3.    Дотримуйтесь режиму роботи закладу: приводьте дитину до закладу своєчасно з 6.00 до 18.00, зберігаючи соціальну дистанцію з працівниками та іншими батьками 1,5 м. Уникайте скупчення людей в громадських місцях.

4.    Ранковий прийом дітей здійснюється вихователями на території закладу (на майданчиках вікових груп), за несприятливих погодних умов прийом здійснюється на вході до закладу. Вранці (на вході до закладу) та кожні чотири години протягом дня дітям проводиться температурний скринінг. Діти з температурою тіла понад +37,2°С та з ознаками респіраторних захворювань будуть відсторонені.

5.    Батьки, або особи які їх замінюють, що супроводжують дитину на території закладу повинні бути в захисних масках з покритими носом та ротом, відповідно до карантинних вимог.

6.    Попередьте вихователя, якщо у вашої дитини можливі алергічні реакції на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.

7.    Забороняється приносити з дому іграшки, їжу, ґаджети та інший матеріал (олівці, книги, тощо), окрім особистих речей та засобів гігієни: одяг, змінне взуття, паперові та вологі серветки, головний убір.

8.    Надайте вихователеві свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку у разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини, тощо). 

9.    З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи закладу (режим, освітній процес тощо) щоденно переглядайте офіційний сайт закладу, сторінку Вашої групи в Viber, де буде розміщено актуальну інформацію.

10.                      Для вирішення нагальних питань, отримання інформації стосовно роботи закладу звертайтесь до адміністрації в телефонному режимі або он-лайн. 

Контактні телефони: 

Дошкільний підрозділі №1: (0612)86-21-07, (0612)86-21-09

Дошкільний підрозділ №2: (0612)86-20-58, (0612)86-21-00

e-mail: dpshool65@gmail.com

     11. Дотримуйтесь режиму обмеженого перебування дитини в      

        громадських місцях.  Це є небезпечним для її здоров’я навіть під    

        час послаблення карантину.                    

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне!

Вдячні за розуміння і підтримку!









                                  ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В

ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ

 

 

o    Приходити вчасно в дитячий садок;

o    Вітатися з усіма працівниками ЗДО;

o    У всьому слухатися вихователя;

o    Якщо щось болить, то обов’язково про це сказати вихователю;

o    Берегти іграшки, майно та книги;

o    На прогулянці не бруднити одяг;

o    В групі голосно не кричати та не бігати;

o    Не ходити в  вологому одязі;

o    Не ображати дітей зі своєї групи;

o    Слідкувати за станом свого одягу;

o    Мати особисті носові хустинки;

o    Дотримуватися вимог безпеки;

o    Акуратно вішати одяг в свою шафу

Стаття 55. ЗУ  "Про освіту" Права та обов’язки батьків здобувачів освіти

1. Виховання в сім’ї є першоосновою розвитку дитини як особистості. Батьки мають рівні права та обов’язки щодо освіти і розвитку дитини.

2. Батьки здобувачів освіти мають право:

– захищати відповідно до законодавства права та законні інтереси здобувачів освіти;

– звертатися до закладів освіти, органів управління освітою з питань освіти;

– обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти;

– брати участь у громадському самоврядуванні закладу освіти, зокрема обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу освіти;

– завчасно отримувати інформацію про всі заплановані у закладі освіти та позапланові педагогічні, психологічні, медичні, соціологічні заходи, дослідження, обстеження, педагогічні експерименти та надавати згоду на участь у них дитини;

– брати участь у розробленні індивідуальної програми розвитку дитини та/або індивідуального навчального плану;

– отримувати інформацію про діяльність закладу освіти, результати навчання своїх дітей (дітей, законними представниками яких вони є) і результати оцінювання якості освіти у закладі освіти та його освітньої діяльності.

3. Батьки здобувачів освіти зобов’язані:

– виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля;

– сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;

– поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;

– дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;

– формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану;

– настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;

– формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України;

– виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;

– дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності).

4. Держава надає батькам здобувачів освіти допомогу у виконанні ними своїх обов’язків, захищає права сім’ї.

   Органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають поважати право батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних і філософських переконань, а суб’єкти освітньої діяльності мають враховувати відповідні переконання під час організації та реалізації освітнього процесу, що не повинно порушувати права, свободи та законні інтереси інших учасників освітнього процесу.

5. Інші права та обов’язки батьків здобувачів освіти можуть встановлюватися законодавством, установчими документами закладу освіти і договором про надання освітніх послуг (за наявності).

Комментариев нет:

Отправить комментарий